Canli TV Izle PC için | Canlı Yayın Tüm Türk TV Kanalları

Posted by

Şu anda bazı dizi ve programların Türkçe kanalları, kendi ülkelerinde ve dünyanın diğer ülkelerinde çok popüler. Canli TV İzle PC ‘tek bir siteye girerek fikir sahibi olmanız ve tüm kanalların canlı programlarını izlemeniz içindir.

Canli TV Izle Nedir

Canli TV İzle, Türkiye’deki tüm popüler yerel, ulusal ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz yerdir. Sitesi canlitv.com’dur. Bu siteye erişerek, Canli TV Live’da bulunan herhangi bir kanala günün 24 saati bağlı kalabilirsiniz. Herhangi bir engel olmadan kanalları izleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Kanalda kullanılan video kalitesi, bu sitede bulacağınız kalitedir. Yaklaşık 3.500 kanalı mevcuttur. Haber kanallarının, spor kanallarının, belgesel kanallarının ve yüzlerce eğlence kanalının olduğu mükemmel bir siteniz var.

Canli TV İzle Özellikleri

Canli TV İzle’nin web sitesi Canlitv.com, Türkiye’nin en büyük online TV sitesidir. Site ilk olarak 2005 yılında Türkiye’de açıldı. Bu, bu ülkedeki ilk çevrimiçi sitedir. Canli TV İzle PC, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde mevcuttur. Marka adı “Canli Tv” dir. Televizyonda canlı yayınların yanı sıra, çevrimiçi radyolarda da canlı yayın yapmaktadır.
Bu çevrimiçi TV’de yayınlanan tüm TV kanallarını herhangi bir engel ve kısıtlama olmaksızın PC’nizde izleyebilirsiniz.


Blogunu ziyaret ederek en sevdiğiniz dizi veya şov hakkında farklı türde haberler bulabilirsiniz. Kanalların detaylarını bilmenin yanı sıra, gerekirse kanala da başvurabilirsiniz.
PC’nizin yanı sıra mobil cihazınızda da HD kalitesi sağlar. Android cihazlar için “Canlitv.com Mobile” adlı bir uygulama Play Store’da mevcuttu, ancak şu anda Play Store’da mevcut değil. Bunun için uygulamayı Android cihazda kullanmak istiyorsanız uygulamanın APK dosyasını indirip yüklemeniz gerekir.
Web sitesi ve uygulaması herkes için tamamen ücretsizdir.

Canli TV Izle for PC (Windows ve Mac) Web Tarayıcısı

PC tarayıcınızı açın ve canlitv.com‘a gidin. Ardından istediğiniz kanalı açın.

Windows Mobile için Canli TV Izle (Microsoft Store)

Canlı TV İzle
Canlı TV İzle
Developer: ‪Bajo‬
Price: Kostenlos
 • Canlı TV İzle Screenshot
 • Canlı TV İzle Screenshot
 • Canlı TV İzle Screenshot
 • Canlı TV İzle Screenshot

Bu uygulamanın canlitv.com ile ilgisi yoktur, ancak benzerlikleri vardır. Bu uygulamayı Windows 7 cep telefonunuza indirip yükleyerek, cihazınızda bazı popüler Türk TV kanallarını izleyebilecek ve radyo kanallarını dinleyebileceksiniz. Ancak, uygulamayı cihazınıza indirip yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Cihazınızda Microsoft Store’u açın.
 • Canlı TV izle yazarak arayın.
 • Bajo tarafından geliştirilen Canlı TV izle’yi seçin.
 • Yüklemek için “Al” düğmesini tıklayın.
Canli TV İzle

Canli TV Izle (“Canlitv.com Mobile” apk) Android için

Canli TV İzle, Android cihaz kullanıcıları için Play Store’da şu anda bulunmayan “Canlitv.com Mobil” adlı bir uygulama geliştirdi. Bunun için APK dosyasını Android cihazınıza indirip yüklemeniz gerekir. Aşağıdaki adımları izleyerek APK Five’ı cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

 • Güvenilen bir siteden telefonunuza “Canlitv.com Mobile” APK dosyasını yükleyin.
 • APK yükleyiciyi açın.
 • “Canlitv.com Mobile” ın APK dosyasını APK Installer’ı kullanarak Android telefona yükleyin.

Apkpure.com’dan apk dosyasını indirmenizi öneririm.

Canli TV Izle, Android için Web Tarayıcısını Kullanarak

Android tarayıcınızı açın ve canlitv.com‘a gidin. Ardından istediğiniz kanalı açın.

Canli TV İzle Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Canlitv.com listesindeki farklı kanalların sıralaması nasıl belirlenir?

Canlitv.com, listedeki farklı kanalları kanal derecelendirmelerine göre otomatik olarak sıralar. Kanal listeleme politikaları aşağıda özetlenmiştir.

 • Canlitv.com’da kanalları listelemenin temel esası derecelendirmedir. Kanalların sıralaması son üç ayın reytingleri dikkate alınarak belirleniyor.
 • İkincisi, kullanıcıların istedikleri kanalı kolayca izleyebilmeleri için kategorize edilmiştir.
 • İlk 50 kanal, en çok izlenen kanallar arasında En Çok İzlenenler olarak listelenir.
 • Ve kategorilerde en çok görüntülenen kanallar sıralamada birinci sıraya yerleştirilir.

Canlitv.com’da neden bazı kanallar görüntülenemiyor?

Canlitv.com, TV kanalları için açık bir platformdur. Ancak canlitv.com’un ve kanalların kendi politikaları vardır, bu nedenle bazı kanallar canlitv.com’da görülmez. Ancak, bazı kanalların canlitv.com’da bulunmamasının bazı nedenleri aşağıda verilmiştir.

 • Bazı kanallar daha önce mevcuttu ancak şimdi kanallarının artık canlitv.com’da yayınlanmamasını talep ettiler. Bu tür bazı kanalların yayınlanması canlitv.com’dan durdurulmuştur. Örneğin: NTV, Fox Tv, Beyaz Tv, Kanal D, Kanal Türk vb. Tekrar izin verirlerse tekrar yayına başlayacaklar.
 • Kanalın internet yayın kurallarına göre canlitv.com’a farklı kanallar eklenmektedir. Yayın standartlarına göre, kanallar RTMP veya HLS gibi yayın formatlarında yayın yapmalıdır. Bu formatların hiçbirinde erişilemeyen ve erişim için engellenen formatlara eklenmeyen kanallar.

Canlitv.com’a herhangi bir kanal eklemek istiyorsanız yukarıdaki noktalar dikkate alınmalıdır.

Canlitv.com’da yayınlanan TV kanallarını neden bilgisayarımda izleyemiyorum?

Canlitv.com tüm tarayıcılarda mevcut değildir. Bu site, Firefox, Chrome, Opera, Internet Explorer gibi popüler ve yaygın olarak kullanılan tarayıcılarda mevcuttur. Bu tarayıcılardan birini kullandığınızdan emin olun. Doğru tarayıcıyı kullandıktan sonra bile bu siteyi bilgisayarınızda görmüyorsanız, PC’nizin TCP 1935 bağlantı noktasının kapalı olup olmadığını kontrol edin. TCP 1935 bağlantı noktası kapalıysa, bilgisayarınızda canlitv.com’u açamazsınız. Bu bağlantı noktası şu anda herhangi bir PC’de açıktır. TCP 1935 bağlantı noktasını etkinleştirmeden canlitv.com’u açamazsınız. Ancak, bağlantı noktası çeşitli nedenlerle kapatılabilir. Sebepler aşağıda belirtilmiştir.

 • Bu bağlantı noktası bazı antivirüs programları, programlar ve güvenlik duvarları nedeniyle kapalıdır. Bilgisayarınızda bu tür antivirüs programları, programları ve güvenlik duvarları olduğundan emin olun. Bu nedenle, TCP 1935 bağlantı noktası kapalıysa yeniden açın veya gerekirse antivirüs, program ve güvenlik duvarını kaldırın.
 • Bilgisayarınız ana bilgisayar tarafından kontrol edilen bir ağa bağlıysa, bilgisayarınızın TCP 1935 bağlantı noktası engellenebilir Genellikle, güvenlik nedeniyle ana bilgisayardan kapatılır. Bunu çözmek için ağ yöneticisine başvurabilirsiniz.
 • TCP 1935 bağlantı noktası, farklı ülkelerde çeşitli devlet kurumları tarafından sağlanan ücretsiz internet hizmetini kullanmışsa kapatılmış olabilir. Genellikle, video veya ses oynatmak başkaları için internet hattını yavaşlatır. Devlet kurumlarının TCP 1935 bağlantı noktasını kapatmasının nedeni budur. Örneğin, TCP 1935 limanı, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda ücretsiz internet bağlantısı kullanıcılarına kapatıldı.
 • Çoğu zaman bu bağlantı noktası modem kullanımı için kapatılabilir. Bu durumda, modemi kullanırken modem ayarlarını değiştirmeniz veya modemi değiştirmeniz gerekir.

Sahne ve ses ile neden uyumsuzluk var?

Bir video izlemenin sahne ve ses ile tutarsız olduğu zamanlar vardır. Ses veya sahne öncesi veya sonrası olur. Bu sorunun nedenleri aşağıda verilmiştir.

 • Öncelikle sitemizin bu sorundan sorumlu olmadığını söyleyeyim. Sitemizden sadece canlı kanalları yayınlıyoruz. Bu sorun genellikle popüler bir program veya TV şovu veya başka bir şey sırasında görülür. Bundan kanalın teknik altyapısı sorumludur. Kono Demand popüler bir program, TV şovu veya başka bir şey yayınladığında, bu sorunu kontrol edemezler.
 • İkinci sebep internet bağlantınızdır. İnternet bağlantınız yavaşsa veya internet hızınız yüksek kaliteli videolar izleyecek kadar yüksek değilse. Bağlantı hızı iyiyse, ülkenizde veya konumunuzda kanalı yayınlarken bir sorun vardır.

Sonuç

Yazımızı okuduktan sonra artık Windows veya Mac PC veya Android cihazınızda popüler Türkçe programları veya TV programlarını kolayca izleyebileceksiniz. Canlitv.com’da herhangi bir kanalı izlemekte sorun yaşıyorsanız bize bildirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *